Trwała ondulacja – Warszawa Wola

Marzysz o tym, aby Twoje włosy zachwycały idealnym skrętem i pięknie się kręciły? Masz dość tracenia czasu z lokówką w ręku i efektów, które utrzymują się jedynie na chwilę? Trwała ondulacja jest właśnie dla Ciebie, bo pozwoli dłużej cieszyć się nową fryzurą wspaniale współgrającą z różnymi typami urody.

Trwała ondulacja to zabieg, który od lat cieszy się zainteresowaniem – dawniej ogromnym, potem mniejszym, a od pewnego czasu znów wraca do łask. Polega na zmianie struktury włosa w taki sposób, aby nadać mu trwały kształt – skręt. Idealne wykończenie sprawia, że fryzura zawsze prezentuje się nienagannie, jest efektowna, łatwa w utrzymaniu i odpowiednia na wiele okazji.

Zabieg trwałej ondulacji w Dorothy Atelier

W Dorothy Atelier odpowiadamy na wszystkie potrzeby klientek, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o trwałą ondulację. W Warszawie na Woli nie ma lepszego miejsca do przeprowadzenia tego zabiegu w taki sposób, który wzbudzi Twój zachwyt. Pracujemy na najlepszych kosmetykach, z wykorzystaniem bezpiecznych i sprawdzonych technik, dlatego mamy już stałe grono odbiorców. Zaufaj jakości, którą szczycimy się od lat – przyjdź do nas, rozgość się i oddaj w ręce fryzjera w wiedza i pasją.

Korzystamy z preparatów, które skutecznie podtrzymują skręt włosa, jednak nie są zbyt inwazyjne, nie niszczą go i nie powodują puszenia się, matowienia czy niszczenia włosów. Efekt jest doskonały i utrzymuje się na długi czas – od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Wszystko zależy od tego, jak pielęgnujesz włosy w domu, jaka jest ich naturalna tendencja (są całkiem proste czy podatne na skręty).

Umów się na trwałą ondulację w Warszawie na Woli

Serdecznie zapraszamy na zabieg trwałej ondulacji w Warszawie Wola. Chętnie zaopiekujemy się Twoimi włosami, nadając im idealnej formy i wymarzonego skrętu. Zajmiemy się kosmykami w taki sposób, aby wyglądały naturalnie, pięknie i zdrowo. Zależy nam bowiem także na ich kondycji, blasku oraz mocy. Każdy zabieg uzupełniamy pielęgnacją, która gwarantuje odpowiednie nawilżenie.

Masz pytania dotyczące trwałej ondulacji? Chętnie na nie odpowiemy! Pamiętaj, że przed każdym zabiegiem przeprowadzamy z klientką konsultację, podczas której wyjaśniamy, na czym polega zabieg, jak będzie przebiegał, jakich efektów i na jak długo możesz się spodziewać. Gwarantujemy profesjonalną opiekę najlepszych stylistów. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie Wola! Zajmujemy się również między innymi krioterapią czy nanoplastią.