Laseroterapia włosów – Warszawa Wola

Nasz organizm z czasem ulega zmianom, które nie omijają również naszych włosów. Z czasem nie tylko pokrywają się siwizną, ale tracą również swoją moc, co może prowadzić do łysienia. Na wypadanie włosów wpływ ma nie tylko wiek, ale również kondycja naszego organizmu, w tym różnego rodzaju choroby.

Na szczęście, w walce z łysieniem pomocne okazują się nowoczesne technologie – bezinwazyjne i bezbolesne zabiegi pozwolą nam przez długi czas cieszyć się piękną fryzurą, która doda blasku oraz przywróci pewność siebie. Laserowa regeneracja włosów dostosowana jest do potrzeb zarówno pań, jak i panów.

Laserowe leczenie włosów – Warszawa

W naszym salonie fryzierskim, na warszawskiej Woli stosujemy laseroterapię włosów dopasowując leczenie do indywidualnych problemów naszych klientów. Laserowe leczenie włosów polega na delikatnym podgrzaniu skóry bez powodowania oparzenia. Dzięki temu zwiększony zostaje przepływ krwi także w okolicach mieszków włosowych, co stymuluje włosy do wzrostu.

Co ważne, laserowa regeneracja włosów wpływa również korzystnie na regenerację naskórka – komórki działają szybciej, a tym samym dochodzi do ich odbudowy.

W jakim przypadkach stosuje się laseroterapię włosów?

Laserowe leczenie włosów wskazane jest prawie w każdym przypadku łysienia. Na zabieg powinny zdecydować się osoby, które mierzą się z łysieniem:

  • na podłożu immunologicznym;
  • na podłożu stresowym;
  • na podłożu hormonalnym;
  • wynikającym z utraty gęstości włosów.

Laserowe leczenie włosów wskazane jest także podczas sezonowego wypadania włosów, oraz dla osób, które mają włosy cienkie i przerzedzone – laseroterapia włosów może być w tym wypadku uzupełnieniem leczenia farmakologicznego.

Czy są przeciwskazania do laserowej regeneracji włosów?

W naszym salonie w Warszawie do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając odpowiednie zabiegi do kondycji włosów. Nie mniej, pomimo wysokiej skuteczności laserowej regeneracji włosów, na taki zabieg nie powinny decydować się osoby:

  • zmagające się z infekcją skóry głowy;
  • kobiety w ciąży oraz karmiące piersią;
  • stosujące kosmetyki światłouczulające;
  • podczas kuracji sterydowej;
  • zmagające się z chorobami nowotworowymi, cukrzycą, bielactwem, HIV czy chorobami serca.

W naszym salonie do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, dlatego też przed zabiegiem laserowego leczenia włosów zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad, aby wykluczyć powikłania. W większości wypadku laserowa regeneracja włosów jest całkowicie bezpieczna i przywraca piękną kondycję włosów.