Regeneracja włosów Warszawa

Dorothy Atelier  proponuje Państwu:

Rekonstrukcję – systemem CHROMAPLEX 1, 2 i 3.

Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji włosa już podczas farbowania CROMAPLEX nr 1. Etap drugi CHROMAPLEX nr 2 za pomocą technologii jonizowania lub podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo CHROMAPLEX nr 2 w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się wraz z farbowaniem lub na suchych czy umytych włosach, czas trwania zabiegu do 60 min. Trzeci etap to kontynuacja pielęgnacji samodzielnie w domu zakupioną odżywka u nas CROMAPLEX nr 3.

Rekonstrukcję – włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi.

Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji warstwy łuskowej włosa. Za pomocą technologii jonizowania i podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo Berber Oil (olejek arganowy) w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie porowatości we włosie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się na suchych, umytych włosach, czas trwania zabiegu do 60 min.

Odnowę Biologiczną – suchych nie dających się stylizować włosów.

Głębokie nawilżenie struktury włosa przy użyciu światła podczerwieni oraz maski Osmo Intensive Deep Repair Mask. Wyrównanie wilgotności, dogłębne nawilżenie bardzo suchych i ciężko rozczesujących się włosów. Usługę wykonuje się na umytych mokrych włosach, czas trwania zabiegu do 60 min.

Regenerację – włosów koloryzowanych.

Odżywiająca formuła zawierająca system przeciwblaknieniowy maski Osmo Color Vibrance Mask z filtrami UV i witaminami w połączeniu z terapią ozonową. Intensywnie wzmacnia i wypełnia powłoki włosów nasyconych kolorem oraz zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Usługę wykonuje się na umytych, mokrych włosach, czas trwania zabiegu około 15 min.

Botox na włosy, keratynowe prostowanie, laminowanie włosów.

Krioterapia włosów – Warszawa

Zabiegi odżywcze na włosy nie zawsze docierają do tych miejsc, które najbardziej potrzebują pielęgnacji. Jeżeli jednak chcemy odżywiać kosmyki od środka, musimy rozważyć inne, bardziej profesjonalne metody. Jedną z nich jest bez wątpienia krioterapia włosów, nazywana też chłodną terapią. W Warszawie regeneracja włosów zimnem staje się coraz popularniejszą usługą – skorzystasz z niej także w naszym salonie!

Nie od dziś wiadomo o tym, jak dobry wpływ na ludzki organizm ma zimno i krioterapia. Włosy też mogą na niej zyskać – stają się ekspresowo odżywione, bardziej witalne i plastyczne. To opcja polecana zwłaszcza osobom farbującym włosy, suszącym i prostującym je. Bezpośrednie oddziaływanie ujemnej temperatury na pasma pozwala głębiej wtłoczyć składniki odżywcze, nawilżające i wzmocnić włosy od środka. Stają się one bardziej błyszczące, odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne i uszkodzenia.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego na Woli na konsultacje i do skorzystania z zabiegu krioterapii włosów!

Zajmujemy się również między innymi nanoplastią oraz przedłużaniem włosów.

IMG_20191017_142006