FARBOWANIE OMBRE, SOMBRE I FLAMBOYAGE WARSZAWA

Farbowanie nie musi być nudne i sztampowe. Nowoczesne techniki sprawiają, że każda z nas może wyglądać pięknie i wyjątkowo, a naturalny kolor włosów w uzyskaniu upragnionego odcienia wcale nie musi być przeszkodą! W naszym salonie na Woli z przyjemnością wykonamy na twoich włosach modne ombre, sombre oraz flamboyage.

FARBOWANIE OMBRE – WARSZAWA

Ombre na włosach pomimo upływu lat nie wychodzi z mody. Ta wyjątkowa technika farbowania sprawia, że nawet posiadaczki bardzo ciemnych włosów mogą cieszyć się skandynawskim blond. Farbowanie ombre polega na odpowiednim dobraniu odcieni, tak aby z naturalnego koloru płynnie przechodziły w jasny blond na końcach.

Dzięki odpowiednio wykonanemu zabiegowi włosy wyglądają bardzo naturalnie, nie widać również odrostów, szczególnie jeśli zabieg dokonywany jest na ciemnych włosach.

FARBOWANIE SOMBRE – WARSZAWA

Sombre to technika podobna do ombre. Różnica jest tu przede wszystkim w tonacji – zamiast przejścia do bardzo jasnego i kontrastowego odcienia blond, stawia się tu na kilka tonów jaśniejszy odcień na przykład brązu. W ten sposób włosy wyglądają bardzo naturalnie, jak rozjaśnione letnim słońcem.

FARBOWANIE FLAMBOYAGE – WARSZAWA

Nowością na rynku koloryzacyjnym jest flamboyage. Podobnie, jak ombre i sombre metoda ta polega na tonizacji włosów, które z jednego odcienia płynnie przechodzą w drugi. Stosuje się tu kilka różnych, zbliżonych odcieni, dzięki czemu włosy prezentują się bardzo naturalnie i letnio.

Co ważne flamboyage to nie tylko farbowanie – technika ta sprawia, że włosy wydają się być bardziej gęste i puszyste – to jeden z powodów, dla którego tak wiele pań decyduje się właśnie na ten zabieg.

NAJLEPSZE FARBOWANIE WŁOSÓW NA WOLI

Farbowanie włosów bez wątpienia wpływa na ich kondycję, dlatego zamiast w domu, warto zrobić to w salonie fryzjerskim. Dokładność i doświadczenie jest szczególnie ważne przy zabiegach takich jak ombre, sombre oraz flamboyage – źle wykonane farbowanie sprawi, że włosy będą wyglądać bardzo nienaturalnie oraz będą bardzo zniszczone.

W naszym Atelier nie tylko pracują specjaliści i pasjonaci, ale przede wszystkim mamy ogromne doświadczenie w różnorodnych metodach farbowania. Ombre, sombre i flamboyage nie stanowią dla nas problemu! Podczas zabiegu wykorzystujemy tylko sprawdzone i najlepsze kosmetyki, dlatego też włosy naszych klientek nie tylko prezentują się wystrzałowo, ale również zdrowo!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do umówienia wizyty. Podczas spotkania nasi styliści pomogą w dobraniu właściwej metody farbowania oraz dobiorą właściwe odcienie, aby fryzura prezentowała się olśniewająco!