Przedłużanie i doczepianie włosów Warszawa


Znajdujemy się w Warszawie na Woli, gdzie przyjmujemy nasze Klientki oraz udzielamy konsultacji. Naszym celem jest optymalizacja wyglądu każdej odwiedzającej nas osoby, poprzez uwypuklenie zawartego w ich włosach naturalnego piękna. Oferujemy Przedłużanie włosów, które wykonujemy za pomocą metody keratynowej oraz taśm samoprzylepnych.DOCZEPIANIE WŁOSÓW NA KERATYNĘ W WARSZAWIE

 

Przedłużanie włosów na keratynę jest zabiegiem uniwersalnym, dostosowanym do potrzeb różnego typu włosów, niezależnie od ich kondycji i oczekiwań Klientki. Jest też w pełni bezpieczny, a w jego trakcie korzystamy z naturalnych włosów najwyższej jakości. Metoda ta daje szerokie możliwości doboru długości, gęstości, rozmieszczenia i koloru przedłużanych włosów.

Przedłużanie włosów na keratynę może obejmować:

  • przedłużenie grzywki
  • przedłużenie boków (zmiana formy fryzury)
  • przedłużenie włosów na karku, potylicy i skroniach (ekstremalne wydłużenie włosów).

Zabieg przedłużania włosów na keratynę zmienia ich zachowanie i wygląd – będą prezentować się atrakcyjnie i naturalnie w każdej sytuacji, promieniując energią i blaskiem. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji uzyskany efekt może utrzymywać się od 3 do 6 miesięcy. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem dostępnych odcieni, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać każdy wymarzony efekt. Usługę doczepiania włosów na keratynę poprzedza konsultacja i badanie diagnostyczne przy pomocy mikro kamery, pozwalającej precyzyjnie określić stan zdrowia włosów.

Doczepianie włosów na keratynę realizujemy w naszym atelier fryzjerskim w Warszawie na Woli, do odwiedzin w którym zapraszamy wszystkie Klientki!

Screenshot_20190803 235448

Cena jednego pasemka zależy jego długości od 18 do 25 zł (podane ceny brutto).


DOCZEPIANIE PASEMEK NA WARSZAWSKIEJ WOLI


Doczepianie pasemek to bezpieczna i całkowicie bezbolesna metoda, pozwalająca uzyskać najbardziej atrakcyjne rezultaty. Doczepianie pasemek realizujemy przy wykorzystaniu naturalnych kosmyków włosów, z naciskiem na ich wytrzymałość oraz przystosowanie do życia codziennego – nie będą utrudniać żadnej sytuacji, nawet w trakcie uprawiania sportów, pływania, opalania.

Usługa doczepiania pasemek jest skierowana do osób, u których zabieg z wykorzystaniem keratyny nie może zostać zrealizowany z uwagi na indywidualne predyspozycje. Gwarantujemy im, że doczepianie pasemek zostanie przeprowadzone w sposób delikatny, a dodatkowe włosy pozostaną nierozróżnialne od naturalnych.

Doczepianie pasemek oferujemy na najlepszych warunkach w całej Warszawie – zapraszamy do odwiedzin w naszym atelier na Woli!


FACHOWE DORADZTWO – DOCZEPIANIE WŁOSÓW NA KERATYNĘ – CZY
DOCZEPIANIE PASEMEK?


Samodzielne zapuszczanie włosów wymaga niemałej cierpliwości. Trzeba przygotować się na wiele miesięcy, a nawet lat oczekiwania, nie mając gwarancji, że uzyskany efekt będzie zadowalający. Na szczęście istnieje skuteczny sposób – przedłużanie włosów na keratynę oraz doczepianie pasemek. Jako jedni z niewielu na warszawskiej Woli Dorothy Hair Atelier i Academy oferuje pomoc w ramach tych usług.

Niezależnie czy nasze Klientki wybierają doczepianie włosów na keratynę, czy doczepianie pasemek – zawsze uwzględniamy ich indywidualne wymogi oraz stan włosów, służąc fachowym doradztwem. Korzystamy z włosów naturalnych, w 100% europejskich oraz słowiańskich, a na życzenie Klientek także syntetycznych.

Możemy przedłużyć włosy o nawet 60 cm w dowolnie wybranym rejonie – grzywkę, boki, tył fryzury. Zawsze doradzamy rozwiązania najbardziej korzystne dla wyglądu Klientek. Wszystkie działania realizujemy planowo, w oparciu o szczegółowe wyniki diagnozy mikro kamerą i po dogłębnym wywiadzie kosmetologicznym. Na tej podstawie określamy najlepszy zestaw rozwiązań.

Cena  pojedynczej taśmy wynosi 60 zł, a podwójnej 120 zł (brutto). w przypadku przedłużania włosów na taśmy silikonowe, cena podwójnej taśmy włosów słowiańskich wynosi 100 zł (netto).

IMG_20190727_114526

Przedłużanie włosów metodą na taśmy silikonowe cena podwójnej taśmy włosy słowiańskie 100zł netto


DOCZEPIANIE WŁOSÓW I PASEMEK – GWARANCJA TRWAŁEGO EFEKTU


Doczepianie włosów na keratynę, jak i doczepianie pasemek, to metody bezpieczne i skuteczne, a ich efekty zachwycają każdą decydującą się osobę. Wszystkie Klientki odwiedzające nasze atelier mogą liczyć na indywidualną konsultację – chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania, dostosowując każdy zabieg do oczekiwań i potrzeb.

Doczepianie włosów i pasemek gwarantuje naturalny i trwały efekt. W razie potrzeby można je łatwo zagęścić i uzupełnić o dodatkowe kosmyki. Pragniemy, aby nasze Klientki poczuły się w nowej fryzurze lepiej niż w jakiejkolwiek dotąd – niczym królowa czerwonego dywanu! Gwarantujemy, że pewność siebie znacząco wzrośnie!


ZAUFAJ EKSPERTOM OD MINI BONDES W WARSZAWIE<


Zachęcamy do zapisania się na zabiegi mini bondes w Warszawie. To autorska metoda polegająca na ręcznym formowaniu wytrzymałych zgrzewów, które nie niszczą naturalnych włosów, lecz podkreślają ich kolor, formę oraz poprawiają bujność fryzury. Chętnie podejmiemy się zagęszczania i przedłużania włosów wszystkich naszych Klientek!

W naszym salonie fryzjerskim na Woli oferujemy również między innymi upięcia ślubne czy koloryzacje włosów.