Przedłużanie włosów Warszawa

Przedłużanie włosów odbywa się za pomocą metody keratynowej oraz taśm samoprzylepnych.

Metoda Keratynowa – w pełni bezpieczna metoda przedłużania włosów, wykorzystująca najwyższej jakości włosy naturalne. Metoda ta daje szerokie możliwości doboru długości, gęstości, rozmieszczenia i doboru kolorystycznego przedłużonych włosów. Możemy osiągać następujące rezultaty:
– przedłużenie grzywki
– przedłużenie boków celem zmiany formy fryzury
-przedłużenie włosów na karku, potylicy i skroniach celem ekstremalnego wydłużenia długości włosów.
Po zabiegu przedłużania włosów metodą keratynową, włosy będą zachowywały się i wyglądały bardzo naturalnie. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się od 3 – 6 miesięcy. Dzięki bogatej szacie kolorystycznej jesteśmy w stanie wykonać każdy efekt. Każda usługa poprzedzana jest konsultacją diagnostyczną przy pomocy mikro kamery, dzięki której dokonujemy odpowiedniej diagnozy o stanie zdrowia włosów.
Screenshot_20190803 235448

Cena jednego pasemka zależy jego długości od 18 do 25 zł (podane ceny brutto).

Taśmy samoprzylepne – metoda niechirurgicznego przedłużania włosów oraz uzupełniania jest całkowicie bezbolesna i pozwala na pełny komfort użytkowania w każdej sytuacji życiowej nawet w trakcie uprawiania sportów, pływania czy opalania. Nowe włosy będą identyczne jak Twoje naturalne. Metoda niechirurgicznego zagęszczenia włosów jest skierowana do osób, u których nie można wykonać typowego przedłużania włosów np. metodą keratynową – oferowanego przez wiele salonów z uwagi na duże przerzedzenie włosów na czubku głowy.
Rozwiązanie to, to nic innego jak przedłużenie wysokogatunkowymi, ręcznie sortowanymi włosami. Połączenie odbywa się w sposób delikatny i niewidoczny. Do lekkiego przedłużenia włosów stosujemy taśmy samo przylepne, które nie uszkadzają włosów naturalnych.

DOCZEPIANIE WŁOSÓW – WARSZAWA WOLA

Zagęszczenie włosów może przyjąć różne formy, a my każdorazowo sprawdzamy stan twoich włosów, aby poprawić ich wygląd i zaproponować ci metodę najlepszą. Proponujemy Ci przedłużanie włosów włosami naturalnymi, w 100% europejskimi oraz słowiańskimi lub włosami syntetycznymi – najnowocześniejszymi metodami.
Twoje włosy mogą być przedłużone do długości 60 cm. Możesz przedłużyć samą grzywkę lub uzupełnić boki czy wydłużyć tył fryzury po nieudanej wizycie w salonie fryzjerskim.
Na podstawie szczegółowych wyników diagnozy mikro kamerą i po dogłębnym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta dobieramy optymalny wariant zabiegu przedłużania włosów.
Cena  pojedynczej taśmy 60 zł, cena podwójnej taśmy 120 zł (podane ceny brutto).
IMG_20190727_114526

Przedłużanie włosów metodą na taśmy silikonowe cena podwójnej taśmy włosy słowiańskie 100zł netto

Przedłużanie włosów keratyną – Warszawa

Zapuszczanie włosów wymaga od Ciebie niemałej cierpliwości. Musisz przygotować się na wiele miesięcy, a nawet lat oczekiwania, a efekt i tak nie zawsze jest zadowalający. Na szczęście jest na to sposób, a jest nim przedłużanie włosów keratyną. W Warszawie taką usługę znajdziesz w naszym salonie – Dorothy Hair Atelier i Academy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z niej! Doczepianie włosów na Woli, jest na wyciągnięcie ręki!

Przedłużanie włosów w Warszawie Wola – opis metody

Metoda, którą proponujemy naszym klientkom jest bezpieczna i skuteczna. Daje wspaniałe oraz trwałe efekty, dlatego na pewno Ci się spodoba. Zresztą zanim zdecydujesz się na zabieg, zaprosimy Cię na indywidualną konsultację. Podczas rozmowy ze stylistą zadasz nurtujące Cię pytania i otrzymasz pakiet informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.

Włosy mocowane za pomocą taśm wyglądają bardzo naturalnie i są przyczepione w trwały sposób. W razie potrzeby można je łatwo zagęścić i uzupełnić. Zawsze staramy się, żeby efekt Cię zadowolił, ale też unikamy przesady – zależy nam na tym, żebyś czuła się fenomenalnie w swojej nowej fryzurze. Zagęszczanie włosów na Woli sprawi, że poczujesz się niczym królowa czerwonego dywanu, a twoja pewność siebie znacząco wzrośnie!

Zaufaj ekspertom od mini bondes w Warszawie

Zachęcamy do zapisania się na zabiegi mini bondes w Warszawie. To autorska metoda polegająca na ręcznym formowaniu wytrzymałych zgrzewów, która nie niszczy naturalnych włosów, lecz podkreśla ich kolor, formę oraz poprawia bujność fryzury. Chętnie podejmiemy się zagęszczania i przedłużania Twoich włosów.

W naszym salonie fryzjerskim na Woli oferujemy również między innymi upięcia ślubne czy koloryzacje włosów.