Nanoplastia – Warszawa Wola

Twoim marzeniem są lśniące, proste włosy opadające kaskadą na plecy? Masz dość codziennych potyczek z prostownicą i nie chcesz tracić czasu na pielęgnację włosów, która i tak utrzymuje się bardzo krótko? Nic dziwnego, ponieważ nie ma zabiegu tak skutecznego jak nanoplastia. W Warszawie na Woli, ale nie tylko, coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z tej profesjonalnej usługi w dobrym studiu fryzjerskim.

Dorothy Atelier zaprasza na zabieg, który w widoczny, niesamowicie spektakularny efekt zrekonstruuje Twoje włosy i poprawi ich wygląd. Staną się one mocniejsze, bardziej zdyscyplinowane i lśniące, dzięki czemu będą zachwycały o każdej porze, przy minimalnym wysiłku pielęgnacyjnym z Twojej strony. Jesteśmy pewni, że to, co mamy Ci do zaoferowania będzie źródłem satysfakcji i zagwarantuje Ci wreszcie fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś.

Czym jest nanoplastia?

Nanoplastia to zabieg trwale prostujący włosy, który pozwala ujarzmić nawet najbardziej niesforne, kręcące się kosmyki i nadać im wymarzonej formy. Charakterystyczne jest to, że działa od środka, dlatego też przynosi doskonałe i długotrwałe efekty. Fakt, że podczas zabiegu zamykane są łuski włosów sprawia, że stają się one lepiej chronione przed wpływem czynników zewnętrznych, bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Nanoplastia a keratynowe prostowanie włosów

Zabieg nanoplastii bywa mylony z keratynowym prostowaniem włosów, ale, choć daje podobny efekt, to jednak polega na czymś innym. Przede wszystkim rezultaty są widoczne już po kilkugodzinnym zabiegu i to nawet na trudnych do ujarzmienia włosach, czy fryzurach afro. Mocne skręty, puszące się kosmyki nie mają szans w tym starciu! Jednak pomimo wysokiej skuteczności, nanoplastia nie niszczy włosów, nie traktuje ich silną chemią, nie sprawia, że stają się osłabione czy pozbawione blasku. Przeciwnie – zabezpiecza je przed przyszłymi uszkodzeniami, więc możesz cieszyć się nie tylko piękną, ale też zdrowo wyglądającą fryzurą.

Umów się na nanoplastię – Warszawa Wola

Zapraszamy na innowacyjny, w pełni bezpieczny i bardzo skuteczny zabieg nanoplastii. W Warszawie na Woli jesteśmy do Twojej dyspozycji w salonie fryzjerskim Dorothy Atelier, gdzie zajmujemy się również między innymi upięciami okolicznościowymi czy przedłużaniem włosów.