Strzyżenie damskie – Wola

Piękne włosy zaczynają się od dobrego cięcia. Musi być ono niezwykle staranne i przemyślane, wykonane bardzo precyzyjnie z dbałością o detale. Strzyżenie damskie na Woli przeprowadzamy w taki sposób, aby włosy po wyjściu z salonu i wykonywaniu standardowych codziennych zabiegów pielęgnacyjnych wciąż pięknie się układały. Dzięki odpowiednim technikom i narzędziom możemy nadać im pożądany kształt, który ułatwi dalsze zapuszczanie.

Zanim przystąpimy do pracy, zawsze skonsultujemy z Tobą, na jakim efekcie Ci zależy. Gwarantujemy zadowolenie – na swoim koncie mamy wiele prac, które spotkały się z uznaniem kobiet i mężczyzn. Wykonujemy bowiem nie tylko strzyżenie damskie, ale też strzyżenie męskie.

Strzyżenie męskie – Wola

Podchodzimy indywidualnie do wszystkich naszych klientów, dlatego panom wybierającym strzyżenie męskie na Woli gwarantujemy najwyższą jakość usług. Uważnie słuchamy tego, jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby, ale chętnie też sugerujemy własne pomysły. Wszystko po to, aby nowa fryzura eksponowała Twoją męską urodę, podkreślała styl, charakter i po prostu – była wygodna w noszeniu.

Świadczymy usługi barberingu dla najbardziej wymagających panów, którzy zamawiają u nas nie tylko strzyżenie męskie, ale też pielęgnację zarostu. Mamy profesjonalne kosmetyki, narzędzia i lata praktyki, co pozwala nam niezwykle efektownie wykonywać cięcia na włosach krótkich i długich, cienkich i grubszych. Przekonaj się osobiście!

Styżenie damskie, męskie na Woli Warszawa

Przyszedł czas na zmianę fryzury? A może marzy Ci się metamorfoza? W każdej sytuacji, odwiedź salon Dorothy Atelier na Woli. Strzyżenie damskie i męskie wykonujemy z największym zaangażowaniem, korzystając zarówno z tradycyjnych, jak i innowacyjnych metod.

Świadczymy szereg usług fryzjerskich, a jeśli chodzi o strzyżenie to:

  • wykonujemy grzywki proste i asymetryczne,
  • cieniujemy włosy, aby się lepiej układały,
  • wykonujemy cięcia krótkie, na boba, pixe, chłopięce,
  • przycinamy końcówki w długich włosach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, bez względu na to, czy chcesz uzyskać tradycyjny look, czy spróbować czegoś nowego i nietuzinkowego. Zawsze skupiamy się na Tobie, na tym, aby fryzura idealnie podkreślała Twoją urodę i styl.

Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie na Woli, oferujemy również między innymi przedłużanie włosów czy upięcia ślubne.