Upięcia ślubne i okolicznościowe

Stylowe upięcia okolicznościowe w Warszawie

Jest wiele sytuacji, w których potrzebujesz efektownej fryzury – i my ją dla Ciebie wykonamy! Jeżeli szukasz salonu, gdzie czekają na Ciebie styliści doświadczeni w robieniu upięć okolicznościowych, w Warszawie jest to właśnie nasze Atelier.

Mamy na swoim koncie wiele udanych prac, które podkreślały urodę, wzbudzały zachwyt i wyrażały wiele pozytywnych emocji. Na wesela, imprezy jubileuszowe, imieninowe, urodzinowe, przyjęcia z okazji chrzcin, komunii, ale też na Święta, Sylwestra, Andrzejki, Karnawał czy wreszcie eventy biznesowe – dobrze wykonana, solidnie upięta fryzura to podstawa, abyś czuła się świetnie i pięknie wyglądała!

Modne upięcia ślubne na całą noc

Zdajemy sobie sprawę z tego, że piękna fryzura musi zachwycać przez wiele godzin, a nie tylko przez chwilę. Dlatego wykonujemy modne upięcia ślubne, które z jednej strony są naturalne, a z drugiej odpowiednio zabezpieczone. Nie oznacza to jednak efektu sztuczności – przeciwnie. Dysponujemy metodami, kosmetykami, które zapewniają idealne, niezwykle naturalne wykończenie. Na pewno będziesz pozytywnie zaskoczona tym, jak wyglądasz. A ten zachwyt nie zniknie po opuszczeniu progów naszego salonu, lecz utrzyma się aż do rana!

Różne techniki – wspaniałe upięcia okolicznościowe

Możemy pochwalić się znajomością wielu technik i wykonywaniem upięć okolicznościowych, o jakich marzą klientki. Są to m.in.:

  • koki – hiszpańskie, gładko zaczesane, francuskie, retro, na boku,
  • warkocze,
  • kucyki,
  • wymodelowane włosy rozpuszczone, proste, falowane, kręcone.

Do wybranych fryzury proponujemy też różnego rodzaju ozdoby, jak spinki z cyrkoniami, opaski, wstążki, żywe kwiaty, wianki i wiele innych. Zawsze wspólnie z klientką decydujemy o sposobie wykończenia uczesania, żeby pasowało ono do kreacji, kształtu twarzy, typu urody i osobistych preferencji.

Upięcie okolicznościowe wyjątkowe, jak Ty

Zawsze dążymy do tego, aby nasze klientki miały takie fryzury, które się im podobają. Jednocześnie chętnie sugerujemy własne pomysły, przedstawiamy inspiracje. Chodzi też o to, aby upięcie okolicznościowe pasowało do stylu imprezy i typu urody. Dlatego każda praca stylistów jest wyjątkowa i niepowtarzalna!

Zapraszamy do umówienia się na fryzurę okolicznościową w Warszawie.

W naszym salonie fryzjerskim na Woli zajmujemy się również między innymi nanoplastią czy trwałą ondulacją.