Farbowanie włosów – Warszawa Wola

Kobiece włosy nie zawsze wyglądają tak, jak życzyłyby sobie właścicielki. Na szczęście dzisiaj niemal bez przeszkód możemy zmieniać ich odcień, korzystając z najlepszych technik i profesjonalnych produktów do koloryzacji włosów. Na Woli, w Dorothy Atelier skorzystasz z usługi farbowania włosów, zapewniając sobie nie tylko nowy wygląd, ale też poprawę samopoczucia. Zadbamy o to, abyś czuła się u nas dobrze zaopiekowana, a przy opuszczaniu salonu szczęśliwa. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientek!

Profesjonalna koloryzacja włosów w salonie na Woli

Zapomnij o domowej koloryzacji włosów, z której rezygnuje coraz więcej kobiet. Decydują się one natomiast na farbowanie włosów u profesjonalnego fryzjera w Warszawie Wola. W naszym salonie możesz skorzystać z najlepszej jakości usług:

    • farbowania klasycznego – rozjaśniania lub przyciemniania włosów,
    • farbowania naturalnego – z wykorzystaniem łagodnych, lecz skutecznych kremów do koloryzacji,
    • farbowania trójwymiarowego – dla poprawienia nie tylko koloru, ale też wyglądu włosów płaskich, cienkich poprzez stworzenie łagodnych i naturalnych przejść tonalnych,
    • farbowania diamentowego – do klasycznych i nietuzinkowych, wyrazistych odcieni, ale bez niszczenia struktury włosów.

Oprócz powyższych koloryzacji na całych włosach, możemy też zająć się samymi odrostami lub wykonać pasemka, balejaż, w tym sombre i ombre. Koloryzacja z refleksami w Warszawie jest możliwa w naszym wyjątkowym salonie na Woli.

Efekt koloryzacji, o jakim marzysz

W Dorothy Atelier pracują profesjonaliści i pasjonaci fryzjerstwa, dlatego masz pewność, że wykonamy Twoją fryzurę zgodnie z oczekiwaniami. Sami też chętnie Ci doradzimy – nasze klientki czasem od lat farbują się w ten sam, bezpieczny sposób, ale wreszcie czują się gotowe na metamorfozę. Jesteśmy z nimi w każdym momencie, służący radą i pomagający w dobraniu idealnego odcienia. To wymaga od nas nierzadko tworzenia mieszanek, do których wykorzystujemy wyłącznie najlepsze, bezpieczne dla włosów farby. Mają one właściwości pielęgnacyjne, dlatego włosy po zabiegu nie przesuszają się i nie niszczą, lecz pozostają mocne, sprężyste i pełne blasku. Koloryzacja z refleksami może być całkowicie bezpieczna dla twoich włosów – zaufaj nam i pozwól się odmienić.

KOLORYZACJA COVER WARSZAWA – ZAPOMNIJ O SIWYCH WŁOSACH

Mimo, że naturalny, siwy kolor cieszy się dużą popularnością i na jego pozostawienie decyduje się wiele kobiet, nie każda z nas czuje się w nim dobrze. W naszym salonie na warszawskiej Woli zadbamy o to, abyś po prostu czuła się tak, jak chcesz, dlatego oferujemy ci również koloryzację cover. To nic innego, jak zastosowanie delikatnych mieszanek na włosach, które zmieniają kolor twoich siwych włosów.

To nowoczesna pielęgnacja siwych włosów, której efekt jest zniewalający, a siwe włosy odchodzą w zapomnienie. Jeśli nie jesteś fanką srebrzystej siwizny, umów się na nowoczesną koloryzację cover i ciesz się pięknem swoich włosów.

Umów się na farbowanie włosów – Warszawa Wola

Zapraszamy na koloryzację włosów do naszego salonu fryzjerskiego na Woli. W Dorothy Atelier czekają nasi styliści fryzur i eksperci od farbowania włosów. Wykonamy dla Ciebie każdy rodzaj koloryzacji oraz dekoloryzację, czyli ściąganie koloru, gdy ten już Ci się znudzi. Wszystko zgodnie z najlepszymi zasadami bezpieczeństwa.

Oprócz koloryzacji oferujemy również między innymi trwałą ondulacje czy balejaż.