Baleyage w Warszawie – Wola

Chcesz, aby Twoje włosy były lśniące i prezentowały się zawsze w nienaganny sposób? Podstawą jest odpowiednia koloryzacja, a jedną z możliwości – balejaż. W Warszawie Woli możesz skorzystać z tej profesjonalnej usługi, którą wykonają dla Ciebie nasi najlepsi styliści fryzur. Gwarantujemy, że będziesz zachwycona swoim nowym wizerunkiem, a my zadbamy o to, abyś czuła się wspaniale.

Wybierając baleyage, zyskasz świeży, nowoczesny look. Obecnie bardzo modne jest rozjaśnianie włosów poprzez nakładanie kilku odcieni farb, jak również farbowanie stopniowe, czyli ombre. Pasemka blond to zdecydowanie hit wśród naszych klientek, choć z przyjemnością podejmujemy się realizowania także innych marzeń.

Specjaliści od balejażu w Warszawie

Balejaż to forma koloryzacji, która wymaga wiedzy, pasji i zaangażowania stylisty. Fryzjer może tu wykazać się znajomością trendów oraz techniki, łącząc je ze sobą. Np. ombre lub sombre cieszące się ogromną popularnością są przez nas wykonywane w taki sposób, aby wyglądały bardzo naturalnie.

Włosy muśnięte słońcem? Błyszczące przy każdym ruchu? Układające się miękką kaskadą? Dążymy do tego, żeby efekt zachwycał, a włosy – idealnie pasowały do Ciebie. Nie ma u nas miejsca na krzykliwe kolory, źle dobrane i nieprawidłowo nałożone. Priorytetem zaś jest koloryzacja, która łączy w sobie zmianę odcienia włosów z ich pielęgnacją.

Dla kogo balejaż? Pomagamy w doborze koloru

Wiele klientek zwraca się do nas z prośbą o wykonanie koloryzacji, która będzie piękna, a zarazem naturalna. Chodzi im o to, żeby nie tworzyć przesadzonego, krzykliwego efektu, lecz zyskać coś subtelnego, w czym będą się po prostu dobrze czuły. Dlatego też przed farbowaniem zawsze rozmawiamy i konsultujemy różne pomysły.

Chętnie pomagamy Ci w doborze odcienia, zastanawiając się, czy lepsze będą pasemka blond, czy ciemniejsze. W Warszawie, na Woli czeka Twój osobisty fryzjer stylista, gotowy spełniać marzenia, ale też dbać o zdrowie i kondycję włosów. Dobrze wykonany balejaż podkreśli urodę, a ukryje jej ewentualne mankamenty.

Umów się na baleyage – Warszawa Wola

Zapraszamy na baleyage. Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą zyskać modną, naturalnie wyglądającą fryzurę. Spełnimy Twoje marzenie z wykorzystaniem najlepszych technik – w tym techniki air-touch oraz szydełkowania, a także profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji.

Zachęcamy do rezerwacji terminów na balejaż w salonie fryzjerskim Dorothy Atelier na warszawskiej Woli. Czekamy na Ciebie!

Zapoznaj się także z ofertą mezoterapi włosów!