Makijaż ślubny i fryzura

Jest taki jeden dzień, w którym każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Ślub. Bez względu na to, czy decydujesz się na królewskie wesele, czy raczej skromny obiad, w tym wyjątkowym dniu musisz być gwiazdą wieczoru. Wyjątkową suknię oraz urodę podkreśli zarówno profesjonalny makijaż, jak i dobrze dobrana do kształtu twarzy i dodatków fryzura.

W naszym atelier w Warszawie zadbamy o ciebie kompleksowo – dzięki pracy naszych profesjonalistów w tym wyjątkowym dniu ślubu będziesz najjaśniejszą gwiazdą, która po prostu prezentować się będzie zjawiskowo w każdym calu. Poza tym u nas będziesz królową dnia od naszego pierwszego spotkania!

Idealny makijaż ślubny – Warszawa

W dniu ślubu każda panna młoda zasługuje na to, co najlepsze dla jej urody. W naszym atelier na warszawskiej Woli pomożemy w doborze odpowiedniego makijażu, który nie tylko podkreśli urodę, ale również wydobędzie wszystkie atuty, a dodatkowo idealnie będzie współgrać ze ślubną kreacją i dodatkami.

Wiemy, jak ważne jest poczucie pewności siebie, szczególnie w dniu gdy wszystkie oczy będą zwrócone ku tobie. Zapraszamy na umówienie wizyty u naszej specjalistki, która wcześniej znając całą kreację oraz potrzeby wykona również makijaż próbny, dzięki czemu w przypadku koniecznych poprawek zostaną one uwzględnione podczas twojego wielkiego dnia.

Fryzura ślubna

Nieodzownym elementem ślubnego looku jest również fryzura. Dobiera się ją zarówno do kształtu twarzy, jak i samej kreacji. Nie bez znaczenia pozostają tu dodatki, takie jak welon, korona czy wianek – nie tylko muszą zostać odpowiednio wplecione we włosy, ale również wytrzymać całą noc na głowie panny młodej.

W naszym atelier zadbamy o każdy szczegół i gwarantujemy, że bez względu na to, jakie dodatki wybierzesz, będą doskonale współgrać z twoją wymarzoną fryzurą oraz ślubnym makijażem. Podobnie, jak w przypadku make-up, również wykonasz u nas fryzurę próbną, dzięki czemu będziesz mogła ocenić, czy takie uczesanie spełnia twoje oczekiwania.

Makijaż ślubny i fryzura – Warszawa

Przygotowania do ślubu mogą pochłonąć wiele cennego czasu – jeśli wciąż na liście masz poszukiwanie ślubnego makijażu oraz fryzury, czas skreślić ten punkt! Skontaktuj się z nami już dzisiaj i umów się na próbne uczesanie oraz make-up. W naszym atelier zadbamy o wszystkie szczegóły, tak abyś tego dnia czuła się naprawdę wspaniale!

Makijaż ślubny i fryzura? Tylko w naszym warszawskim atelier!

Zapozaj się także z ofertą laseroterapii włosów!