Farbowanie włosów – Warszawa Wola

Kobiece włosy nie zawsze wyglądają tak, jak życzyłyby sobie właścicielki. Na szczęście dzisiaj niemal bez przeszkód możemy zmieniać ich odcień, korzystając z najlepszych technik i profesjonalnych produktów do koloryzacji włosów. Na Woli, w Dorothy Atelier skorzystasz z usługi farbowania włosów, zapewniając sobie nie tylko nowy wygląd, ale też poprawę samopoczucia. Zadbamy o to, abyś czuła się u nas dobrze zaopiekowana, a przy opuszczaniu salonu szczęśliwa. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientek!

Profesjonalna koloryzacja włosów w salonie na Woli

Zapomnij o domowej koloryzacji włosów, z której rezygnuje coraz więcej kobiet. Decydują się one natomiast na farbowanie włosów u profesjonalnego fryzjera w Warszawie Wola. W naszym salonie możesz skorzystać z najlepszej jakości usług:

    • farbowania klasycznego – rozjaśniania lub przyciemniania włosów,
    • farbowania naturalnego – z wykorzystaniem łagodnych, lecz skutecznych kremów do koloryzacji,
    • farbowania trójwymiarowego – dla poprawienia nie tylko koloru, ale też wyglądu włosów płaskich, cienkich poprzez stworzenie łagodnych i naturalnych przejść tonalnych,
    • farbowania diamentowego – do klasycznych i nietuzinkowych, wyrazistych odcieni, ale bez niszczenia struktury włosów.

Oprócz powyższych koloryzacji na całych włosach, możemy też zająć się samymi odrostami lub wykonać pasemka, balejaż, w tym sombre i ombre. Koloryzacja z refleksami w Warszawie jest możliwa w naszym wyjątkowym salonie na Woli.

Efekt koloryzacji, o jakim marzysz

W Dorothy Atelier pracują profesjonaliści i pasjonaci fryzjerstwa, dlatego masz pewność, że wykonamy Twoją fryzurę zgodnie z oczekiwaniami. Sami też chętnie Ci doradzimy – nasze klientki czasem od lat farbują się w ten sam, bezpieczny sposób, ale wreszcie czują się gotowe na metamorfozę. Jesteśmy z nimi w każdym momencie, służący radą i pomagający w dobraniu idealnego odcienia. To wymaga od nas nierzadko tworzenia mieszanek, do których wykorzystujemy wyłącznie najlepsze, bezpieczne dla włosów farby. Mają one właściwości pielęgnacyjne, dlatego włosy po zabiegu nie przesuszają się i nie niszczą, lecz pozostają mocne, sprężyste i pełne blasku. Koloryzacja z refleksami może być całkowicie bezpieczna dla twoich włosów – zaufaj nam i pozwól się odmienić.

Umów się na farbowanie włosów – Warszawa Wola

Zapraszamy na koloryzację włosów do naszego salonu fryzjerskiego na Woli. W Dorothy Atelier czekają nasi styliści fryzur i eksperci od farbowania włosów. Wykonamy dla Ciebie każdy rodzaj koloryzacji oraz dekoloryzację, czyli ściąganie koloru, gdy ten już Ci się znudzi. Wszystko zgodnie z najlepszymi zasadami bezpieczeństwa.

Oprócz koloryzacji oferujemy również między innymi trwałą ondulacje czy balejaż.